آشنایی با حامی طلایی و دیگر حامیان کنفرانس

صفحه اصلی > آشنایی با حامی طلایی و دیگر حامیان کنفرانس

شرکت شایگان سرمد

در دنیای پرشتاب و تحول گرای امروز، علم و فناوری به عنوان یک عنصر تعیین کننده ایفای نقش نموده و دستیابی به تکنولوژی های نو از جمله ملزومات پیشرفت جوامع امروزی می باشد. در راستای این تحولات و نیاز روز افزون محققین، اساتید محترم دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی و تلاشگران عرصه صنعت به تجهیزات و دستگاه های مدرن و هم چنین لزوم تامین آنها در کمترین زمان، گروه سرمد به عنوان گروهی پویا در این حوزه در سال ۱۳۸۸ بنیاد نهاده شد. این گروه به سرعت به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان تجهیزات پیشرفته در کشور مطرح گردیده و از قابلیت های آشکار آن می توان به واردات تجهیزاتی که تامین آنها بعضا با محدودیتهای زیادی همراه بوده اشاره نمود. این موارد سبب شده تا این گروه به اجرای بیش از ۲۰۰۰ پروژه در سطح کشور پرداخته و از این حیث در زمره گروه های پیشرو در تامین و تجهیز مراکز و سازمان ها قرار گیرد.
به منظور آگاهی از جزئیات خدمات این شرکت می توانید با فشردن لینک قرار گرفته بر روی عکس به صفحه اینترنتی این گروه مراجعه نمایید.
 
Sarmad Group Industries Inc.
Tehran . Sa'adat Abad
Kaj Square East
4 rd Street
NO : 20
+98 21 22066265

 

شرکت پی برد
فعاليت شركت پی برد در زمينه فروش، نصب، تامين، تعمير و خدمات پس از فروش انواع تجهيزات، ملزومات و قطعات آزمايشگاهي صنعتي و پزشكي مرتبط با صنايع نفت و گاز، پتروشيمي، دانشگاهي، داروسازي، صنايع، معادن و ... می­ باشد


شرکت کیان شار دانش

شرکت دانش بنیان کیان شاردانش سازندهً برخی دستگاه های آنالیز با بالاترین کیفیت و مطابق با جدیدترین فناوری های روز دنیا به شرح زیراست:

1-سیستم کروماتوگرافی مابع بابازده بالا با نام تجاری Danchrom HPLC

2-دستگاه های پتانسیواستات/گالوانواستات/امپدانس آنالایزر با نام تجاری "Radstat"و سیستم الکترود دیسک /سیلندرچرخان با نام تجاریRDE-3"

 3-دستگاه کارل فیشر تیتراتور با نام تجاریKFT21
 
شرکت نوین ابتکار
شرکت سنجش و آنالیز نوین ابتکار به عنوان نماینده انحصاری سه برند
Metrohm، Autolab و Dropsens در ایران مشغول به فعالیت است. کمپانی Metrohm-Autolab طراح و سازنده با کیفیت ترین دستگاه های پتانسیواستات/گالوانواستات برای تحقیقات و مطالعات در زمینه الکتروشیمی است. دستگاه های اتولب، با توجه به سابقه و تیم تحقیقاتی توانایی که در زمینه الکتروشیمی دارد و حضور گسترده ای که در عرصه جهانی دارد، همگام با استانداردهای جهانی در مطالعات الکتروشیمی به پیش می رود. هدف نهایی این کمپانی، ارائه بهترین خدمات به محققان سرتاسر جهان بوده است. بدیهی است که نیل به این هدف با طراحی دستگاه های دقیق و حساب شده و حمایت و پشتیبانی بی نظیر از مشتریان، به دست آمده است.

شرکت کندر
پیشرفت روز افزون ارتباطات و افزایش سطح بهداشت، سبب افزایش نیاز روزانه مردم در استفاده از پاک کننده ها من جمله پودر لباسشویی و مواد شوینده شده است. در ایران نیز تولید این مواد بخشی از صنعت کشور را به خود اختصاص داده است و حتی مقدار زیادی از تولیدات داخلی به کشورهای مجاور صادر می شود.
شرکت کندر در سال 1376 به ثبت رسیده است. این شرکت علاوه بر تولید پودرهای شوینده محصولات جانبی از قبیل: خمیردندان، پودر کف شوی، قالب فشرده و صابون حمام نیز تولید می کند. عمده فعالیت این کارخانه در راستای تأمین نیازهای داخلی و صادرات بوده است. این شرکت قادر به تولید سالانه 170000 تن پودر می باشد. برندهای اصلی این شرکت عبارتند از: آب ث، آب ث پلاس پلاس، آب ث 1، آبان، پرستو، دهر، پونل، دلتا، پریا، لوءلوء، آرتا، دنتاکر و سایر برندهای این شرکت عبارتند از: بانو، رخت، عاج، دکتر برایت، لایف کر، آوا، هوم کر.

شرکت مصباح انرژی
با توجه به نقش كلیدی ایزوتوپ های پایدار در تحقیقات كاربردی و بنیادی و سیاست كلی كشور برای دستیابی به چشم انداز علمی و صنعتی، شركت مصباح انرژی (سهامی خاص) به منظور تولید و آنالیز ایزوتوپ های پایدار، سنتز تركیبات نشاندار شده با ایزوتوپهای پایدار و تولید حلال های
UNMR grade تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. ماحصل تحقیقات انجام گرفته در بخش تولید حلال های دوتره، تولید حلال ها و تركیبات دوتره با درجه خلوص شیمیایی و ایزوتوپی بالا، برای نخستین بار در خاورمیانه است. انجام تحقیقات در زمینه غنی سازی، تولید و شناسایی ایزوتوپ های پایدار و توسعه كاربرد آنها از دیگر اهداف شركت مصباح انرژی (سهامی خاص) می باشد. لازم به ذكر است تكنولوژی تولید ایزوتوپهای پایدار تنها در اختیار چند كشور مدرن بوده و میزان تولید ایزوتوپ های پایدار با توجه به كاربرد بسیار زیاد آنها در دنیای پیشرفته امروزی بسیار اندك است. در زمینه تكنولوژی های مرتبط با ایزوتوپ های پایدار، آنالیز ایزوتوپی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این راستا در حال حاضر شركت مصباح انرژی (سهامی خاص)، توانایی اندازه گیری غلظت های ایزوتوپی آب (دوتریم و اكسیژن 18) با بهره گیری از تكنیك های مختلف از جمله دستگاه اسپكتروسكوپی لیزری را دارا می باشد.

شرکت ژاو تجهیز آزما
شرکت ژاو تجهیز آزما (عضو گروه شرکت­های ژاو) با بیش از 17 سال تجربه، اقدام به فروش دستگاه های آزمایشگاهی پیشرفته و جنرال و تامین قطعات و لوازم یدکی کرده و آماده همکاری با مراکز آموزشی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی است. گستردگی تجهیزات و تنوع تولیدکنندگان دستگاه­ها، ما را بر آن داشته است که جهت پاسخگویی و تامین نیاز آزمایشگاه های کشور حوزه فعالیت خود را با به کارگیری دفتر برون مرزی گسترش دهیم، به گونه ای که در حال حاضر دفاتر این شرکت در امارات متحده عربی و چین تمام امکانات خود را با سرعت در اختیار دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و صنایع کشور قرار می دهند.

شرکت تکسان

شرکت تکسان (تکفام سازان طیف نور) افتخاردارد که به صورت کاملا تخصصی به طراحی و ساخت صنعتی ادوات پیشرفته و به‌روز طیف سنجی بپردازد. ساخت اولین دستگاه میکروسکوپ رامان در کشور و همچنین تجاری سازی انواع طیف سنج های پهن باند و رامان سردسازی شده، از جمله دستاوردهای این شرکت است.

این شرکت تولیدکننده پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های طیف‌سنجی به‌روز در ایران شامل:

  • میکروسکوپ‌های اتوماتیک رامان تک طول‌موجی و چند طول‌موجی (به همراه نرم‌افزار پیشرفته کنترل و تحلیل)
  • اسپکتروفوتومتر‌های تک‌پرتو و دو پرتو اتوماتیک و دستی(به همراه نرم‌افزار پیشرفته کنترل و تحلیل)
  • اسپکترومترهای سبک و قابل حمل
  • نورسنج فلورسانس
  • رنگ‌سنج